W imieniu Ośrodka Wspierania Podlaskich Rad Seniorów i Stowarzyszenia Szukamy Polski zapraszamy członków rad seniorów do udziału w kolejnym, X Forum Rad Seniorów Województwa Podlaskiego, jak zwykle on-line na platformie ZOOM. Spotkamy się we środę, 20.04.2022 r. w godz. 11:00 – 12:30. 

Baner informacyjny X Forum Rad Seniorów

Szczególnie serdecznie zapraszamy członków nowo powołanej Suwalskiej Rady Seniorów i Rady Seniorów przy Marszałku Województwa Podlaskiego. Prosimy o przedstawienie składów rad i wstępnych planów na najbliższe działania.
Podczas spotkania będziemy rozmawiać o włączaniu się rad seniorów i ich członków w działania pomocowe dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Wiemy, że niektórzy z Was bardzo aktywnie pomagają, wymienimy się więc dobrymi praktykami i zastanowimy się nad tym, czy możemy podjąć jakieś wspólne działania.
Jak zwykle prosimy o przekazanie informacji o Forum i linku do spotkania wszystkim członkom Waszych Rad i o umożliwienie wspólnego wzięcia w nim udziału tym, którzy nie mają możliwości uczestniczyć indywidualnie.

Aby obejrzeć zapowiedź filmową kliknij w zdjęcie poniżej ↓

Zapowiedź filmowa

Jolanta Wołągiewicz
Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów
i Stowarzyszenie Szukamy Polski

Menu
Skip to content