Rozpoczynamy rekrutację na szkolenia dziennikarskie pod nazwą „Warto się rozwijać”, które odbędą się w 2021 roku. Są skierowane zarówno do seniorów, jak też studentów i młodzieży szkolnej województwa podlaskiego.

Kiedy chcemy się rozwijać nie możemy stać w miejscu, prawda?
Dlatego zapraszamy do współpracy w rozwijaniu medium obywatelskiego, jakim jest  portal podlaski senior pl. Są tam artykuły, materiały filmowe, wkrótce pojawią się podcasty radiowe.
Podlaski senior to portal redagowany społecznie w całości przez seniorów z naszego regionu. Oprócz Redakcji w Białymstoku współtworzą go dziennikarze obywatelscy z Łomży, Sokółki, Kolna, Suwałk, Supraśla, Grajewa, Bielska Podlaskiego.
To portal dla ludzi dojrzałych, twórczych i aktywnych. Chcemy go rozwijać i zachęcić do współpracy zarówno seniorów, jak też ludzi młodych – studentów i licealistów. Po to, aby łączyć pokolenia.  Stowarzyszenie Szukamy Polski Zaprasza do udziału w pracach redakcyjnych, pogłębienia wiedzy o mediach obywatelskich, a także zdobycia praktycznych umiejętności dziennikarskich.
Stowarzyszenie Szukamy Polski rozpoczyna rekrutację na bezpłatne szkolenia, czekamy na zgłoszenia: szukamypolski@gmail.com

Spot  powstał w ramach projektu – finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności w Programie PROO3 – media obywatelskie.

Do odsłuchania spot radiowy poniżej:

Bożena Bednarek
Stowarzyszenie Szukamy polski

Menu
Skip to content