Spotkajmy się jak zawsze w  BTL Lalki – kawiarni teatralnej w Białymstoku. Czekamy na slamerki i slamerów, osoby które staną na scenie, przed czarnym lub białym mikrofonem, do pojedynku na wiersze i na żywo wyrecytują je przed publicznością. 

Czekamy też na publiczność.

r

Wszystko jest dozwolone podczas występu – oprócz instrumentów muzycznych i rekwizytów. Slam poprowadzi jak zawsze Eligiusz Buczyński, a pomoże mu w tym Bożena Bednarek. Muzyczne niespodzianki zapewni wszystkim niezawodny Patryk Ołdziejewski ze swoją gitarą.

To publiczność w głosowaniu zdecyduje o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierze zwycięzcę, a przy tym, mamy nadzieję, będzie się świetnie bawić. Specjalne Jury, czyli Dorota Sokołowska i Artur Jan Szczęsny może jedynie zdecydować o przyznaniu „dzikiej karty” oraz ewentualnie o dodatkowych nagrodach. Zwycięzca slamu otrzyma 400 zł.
Przyjdź i przekonaj się o tym osobiście! To szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem. Bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Slam poprowadzi Eligiusz Buczyński, poeta, performer i slamer.

14 czerwca o 18.00 widzimy się w BTL Lalki – kawiarni teatralnej.
Zgłoszenia: szukamypolski@gmail.com lub przed slamem.
Wstęp wolny. Publiczność nie musi się zgłaszać. Zapraszamy.

Organizatorami  są Stowarzyszenie Szukamy Polski, BTL Lalki – kawiarnia teatralna. Patronat medialny: poeciwsieci.pl 

Więcej szczegółów na stronie www.poeciwsieci.pl
Zadanie realizowane ze środków budżetu Miasta Białystok

Bożena Bednarek
Stowarzyszenie Szukamy Polski
redakcja poeciwsieci.pl i podlaskisenior.pl

Menu
Skip to content