Konkurs jest prowadzony w ramach projektu Stowarzyszenia Szukamy Polski pn. „Pociąg do wolontariatu”, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Głównym celem projektu jest promowanie pozytywnego wizerunku wolontariusza oraz propagowanie idei wolontariatu dzięki przeprowadzeniu konkursu dla organizacji pozarządowych.

 

W nominacjach do konkursu może wziąć udział każdy, zainteresowany wytypowaniem najbardziej aktywnych wolontariuszy z terenu województwa podlaskiego.

Nagrodą w konkursie będzie oryginalna statuetka w kształcie pociągu, dodatkowo sylwetki zwycięzców konkursu zostaną zaprezentowane w filmach, które emitowane będą w lokalnej telewizji i w internecie.

Wszystkich zainteresowanych konkursem zapraszamy do przesyłania maila na adres: pociag.erw2011@gmail.com, w odpowiedzi otrzymają Państwo regulamin i kartę zgłoszeniową, potrzebne dokumenty można tez pobrać na podstronie Wrót Podlasia dotyczącej organizacji pozarządowych, w zakładce wolontariat.

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie Szukamy Polski w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej

Menu
Skip to content