Spotykamy się jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca 6 lutego 2015 r. o 17:00.  

Organizatorzy CZYTELNI SŁÓW zapraszają wszystkich kochających literaturę piękną na spotkanie klubu kochających książki, gdzie kontynuować będziemy swobodną rozmowę o poezji. Bohaterem styczniowego spotkania był Wiesław Szymański i jego poezja.

Gościem najbliższej Czytelni Słów będzie Leonarda Szubzda, zaprezentowany będzie także nowy album ilustrowany wierszami poetki. W trakcie spotkania wyświetlony będzie także film „Wierszomalowanie Leonardy Szubzdy” zrealizowany przez Książnicę Podlaską i Stowarzyszenie Szukamy Polski w ramach cyklu: Multimedilalne Archiwum Kultury. Wiersze Leonardy Szubzdy usłyszymy w interepretacji Wojciecha Grzechowiaka:)

W Czytelni Słów będzie też zaprezentowany album “Fotografia i muzyka w służbie poezji” wydany przez UTW w Sokółce – również z wierszami Leonardy Szubzdy.

Współorganizatorami Czytelni Słów są: Polskie Radio Białystok i program „Czytamy książki” Doroty Sokołowskiej , Książnica Podlaska oraz Stowarzyszenie Ku Dobrej Nadziei.

Jak zawsze w trakcie spotkania przewidujemy nagrody książkowe dla laureatów mini konkursów. Na gości Czytelni czeka też 5 ezgemlarzy  albumu, audiobooki z poezją Leonardy Szubzdy  i tomiki poetyckie ufundowane przez Książnicę Podlaską. Wstęp wolny. Zapraszamy:)

Czekamy w kawiarni “W Starym kinie” (dawne kino Syrena) w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 23Osoby do kontaktu
Bożena Bednarek Stowarzyszenie Szukamy Polski- 603 793 613
Anna Skorko Akademia plus 50 – 609 091 239
Menu
Skip to content