I edycja konkursu zaowocowała przesłaniem do organizatorów 77 wierszy, w drugiej edycji było ich 188. W ocenie kapituły i jej przewodniczącej prof. UwB Iwony Rusek z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku,  dotychczasowy poziom konkursu był bardzo wysoki.

Do 31 sierpnia 2024 r. czekamy na maksymalnie dwa wiersze o dowolnej tematyce, opatrzone godłem i przesłane wraz z kartą zgłoszeniową pod adresem: poeciwsieci.konkurs@gmail.com

Regulamin i Karta uczestnika III edycji Konkursu dostępną na stronie poeciwsieci.pl:

– Regulamin
– Karta uczestnika

Organizatorem Konkursu jest  Stowarzyszenie Szukamy Polski i  Redakcja Poeci w sieci.

Współorganizatorzy to: Wydział Filologiczny Kolegium Literaturoznawstwa  Uniwersytetu w Białymstoku i Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w  Białymstoku .
Na stronie poeciwsieci.pl prezentujemy twórczość poetów uznanych, profesjonalnych, z dorobkiem literackim, laureatów konkursów literackich. Konkurs jest dodatkowym wsparciem promocyjnym twórczości poetek i poetów nie tylko z Podlasia, ale z całej Polski.

Zadanie „Poeci w sieci – promocja podlaskich poetów  i Konkurs Poetycki im. Jana Leończuka sfinansowano ze środków budżetu Województwa Podlaskiego.

Redakcja Poeci w sieci