24/ Kwiecień 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Polecamy
 
Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę

 Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę - dla najlepszych tytuł „Wzorowa organizacja w Białymstoku" oraz bony zakupowe o łącznej wartości 1400 zł

 
Integracja Ty i Ja

 Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja odbywa się od osmiu lat w Koszalinie. Głównym celem Festiwalu jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem poprzez prezentację filmów o tematyce, problemach i życiu osób niepełnosprawnych. Do tej pory, podczas Festiwalu, zaprezentowano ponad 200 filmów fabularnych, dokumentalnych i amatorskich z całego świata, których bohaterami są osoby niepełnosprawne. Uniwersalne przesłanie tych filmów zawiera się w przekonaniu o głębokim sensie zmagania z własnym losem, pokonywania barier i odnajdywaniu drugiego człowieka.

W tym roku pokazy festiwalowe zagoszczą na terenie kin studyjnych w całym kraju - z radością informujemy, że kino Forum dołączyło do tego grona!

 
WARSZTATY MEDIALNE

WARSZTATY MEDIALNE dla SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO”

Jak budować pozytywny wizerunek jednostek samorządu terytorialnego w mediach? Jak zapanować nad tremą w kontakcie z kamerą i mikrofonem? Jak pisać komunikaty i notatki, aby wzbudziły zainteresowanie dziennikarzy i zostały opublikowane ? Jak budować udane kontakty z dziennikarzami? Zapraszamy na WARSZTATY MEDIALNE.

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media