18/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Pociąg do wolontariatu - oni go mają!

 W minioną środę 14 września poznaliśmy laureatów konkursu Pociąg do wolontariatu. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Ilona Wakuluk, Mariusz Sokołowski i Marcin Szarkowski.

Konkurs był prowadzony w ramach projektu Stowarzyszenia Szukamy Polski - "Pociąg do wolontariatu", który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

 

 

W kategorii POCIĄG DO WOLONTARIATU na rzecz INNYCH LUDZI nagrodę otrzymała Ilona Wakuluk – wolontariuszka Fundacji Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych (w jej imieniu nagrodę odebrał Andrzej Demianowicz – prezes Fundacji).

 

W kategorii POCIĄG DO WOLONTARIATU na rzecz EDUKACJI OBYWATELSKIEJ najlepszy okazał się Mariusz Maciej Sokołowski – wolontariusz Fundacji UwB i Fundacji Edukacji i Twórczości.

Natomiast w kategorii POCIĄG DO WOLONTARIATU na rzecz KULTURY najwięcej głosów zebrał Marcin Szarkowskiwolontariusz Fundacji Złoty Środek.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie na Galę podsumowującą prowadzony przez nas konkurs. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali:  

 

 

 

Galeria
 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media