18/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Gala podsumowująca konkurs Pociąg do wolontariatu

 Szanowni Państwo,

przedstawicieli mediów oraz wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na uroczyste podsumowanie projektu POCIĄG DO WOLONTARIATU.

 

Podczas gali, która odbędzie się 14 września o godzinie 13. w sali kameralnej Centrum Astoria, przy ulicy Sienkiewicza 4, w Białymstoku zaprezentujemy laureatów konkursu dla wolontariuszy - POCIĄG DO WOLONTARIATU.

Konkurs jest prowadzony w ramach projektu Stowarzyszenia Szukamy Polski pn. "Pociąg do wolontariatu", który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Głównym celem projektu jest promowanie pozytywnego wizerunku wolontariusza oraz propagowanie idei wolontariatu dziękiprzeprowadzeniu konkursu dla organizacji pozarządowych.

Pierwszym etapem konkursu było zgłaszanie aktywnych wolontariuszy z terenu województwa podlaskiego, w zgłaszaniu mogły wziąć udział zarówno organizacje pozarządowe, jak i osoby fizyczne z terenu województwa podlaskiego.
Drugim etapem była nominacja siedmiu wolontariuszy, nominacji dokonała kapituła konkursowa. Do Kapituły Konkursowej zaprosiliśmy: Panią Katarzynę Łotowską z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku; Panią Annę Pawłowską z Centrum Współpracy Organizacji
Pozarządowych; oraz Pana Jana Oniszczuka  przedstawiciela Stowarzyszenia Szukamy Polski.
Trzecim ostatnim etapem było głosowanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i tradycyjnej na swoich faworytów. 21 sierpnia zakończyliśmy zbieranie głosów. Nagrody dla trzech zwycięskich osób przekażemy na specjalnie zorganizowanej gali 14 września 2011. Nagrodami w konkursie będą oryginalne statuetki w kształcie pociągu i film o zwycięskich wolontariuszach.

Dodatkowych informacji udziela Koordynator projektu  Małgorzata Burnos, mburnos@gmail.com, tel. 693 325 119.

Plan gali znajduje się w galerii tej aktualności, aby zobaczyć galerię kliknij: "czytaj dalej"

Galeria
 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media