22/ Wrzesień 2017
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
„Wojciech Załęski - supraski Leonardo”

 Premiera filmu „Wojciech Załęski Supraski Leonardo”  odbędzie się 20 kwietnia o 19.00 w kinie Jutrzenka w Supraślu. Na premierę filmu zapraszają Książnica Podlaska im. Ł.Gornickiego w  Białymstoku, Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Collegium Suprasliense oraz Stowarzyszenie Szukamy Polski.

 Zapowiedź premiery filmu

 

 

 
Tatarski wiek-nowy projekt stowarzyszenia

 Film, który powstał w ramach projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego jest dostępny online. Aby obejrzeć film kliknij tutaj

 
Nowy projekt edukacyjny dla młodzieży

Stowarzyszenie Szukamy Polski 4 marca 2013 roku rozpoczeło realizację projektu 

Nie Podcinaj skrzydeł. Nie krzywdź. - program edukacyjny o przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci i młodzieży z Białegostoku”

 

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

 

 
Prezentacja filmu w ramach projektu Tatarski wiek...

 Bóg prowadzi mnie za rączkę... to tytuł najnowszego dokumentu zrealizowanego przez Stowarzyszenie Szukamy Polski. Film opowiada o najstarszym Imamie w Polsce - 102-letnim Stefanie Mustafie Jasińskim.  Duchowny islamski, obecnie mieszkający w Białymstoku wspomina czasy II wojny światowej i PRL-u, opowiada o czasach dzieciństwa i młodości.

 
WSPÓLNE GOTOWANIE I BLOGOWANIE

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Szukamy Polski oraz Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś "Barwa" rozpoczynają realizację projektu pn. INTERNET BARWNY I SMAKOWITY”.

 

Projekt realizowany w ramach Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 PO KL „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

 

 
Tatarski wiek-nowy projekt stowarzyszenia

 W styczniu 2013 roku rozpoczęlismy realizację nowego projektu stowarzyszenia- Tatarski wiek - życie Imama Stefana Mustafy Jasińskiego. 

 
Zmiana siedziby stowarzyszenia

 Informujemy, że od 1 stycznia 2013 nasza siedziba mieści się na ul. Młynowej 17, III piętro, 15-404 Białystok. Telefon: 85 6633989

 
Białostocki Mecenas Sztuki - promocja projektu

W pięknych i gościnnych wnętrzach Muzeum Podlaskiego z udziałem Zespołu Muzyki Dawnej "Capella Antiqua Bialostociensis" odbędzie się niezwykłe spotkanie dla uczniów, i wszystkich mieszkańców miasta zainteresowanych historią i kulturą Białegostoku.

We wtorek 25 września o 13.00 odbędzie się  podsumowanie projektu edukacyjnego : "Białostocki Mecenas Sztuki - Jan Klemens Branicki" - zrealizowanego przez Stowarzyszenie Szukamy Polski wspólnie z Domem Kultury "Śródmieście" -dofinansowanego ze środków Miasta Białystok.
Każdy Gość i uczestnik spotkania otrzyma nieodpłatnie płytę DVD z cyklem  3 filmów poświęconych Branickiemu.
Serdecznie zapraszamy do Muzeum Podlaskiego 25.09.2012 o godz.13.00.

Oto filmowa zapowiedź tego spotkania:

http://www.youtube.com/watch?v=qX6DwJxR_YI&list=UUUai_qo6hvU_pQERrpJydOw&index=2&feature=plpp_video

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media