25/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
Wybieram ZDROWIE - nasz nowy projekt

 Rozpoczynamy realizację najnowszego projektu - Wybieram ZDROWIE. Będziemy zachęcać przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Przewidziane są zajęcia edukacyjne w przedszkolach i szkołach oraz konkurs z nagrodami.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 
Konkurs DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW. POMYSŁ NA ZMIANĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego do udziału w konkursie pod nazwą "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu". Czy wiesz, jak w prosty sposób można zmienić otoczenie zagospodarowując część odpadów powstałych wokół nas? Wystarczy z odpadów stworzyć nowe, przydatne w codziennym użytkowaniu przedmioty, nadać odpadom drugie życie....

 
Konkurs

Zapraszamy gminy województwa podlaskiego do udziału w Konkursie „KIM JESTEŚMY – wizytówki kulturowe gmin wykonane dowolną techniką”.

Ideą konkursu jest artystyczna identyfikacja gmin, a jego celem - opracowanie symbolu kulturowego gminy, uwzględniającego jej specyfikę kulturową, narodowościową, religijną oraz dziedzictwo historyczne i kulturę współczesną.

 
Kartki z białostockiego kalendarza kulturalnego - edycja druga

Stowarzyszenie Szukamy Polski zaprasza do oglądania drugiej edycji "Kartek z białostockiego kalendarza kulturalnego". Zadanie dofinansowane ze środków budżetu miasta Białystok.

 
Rozpoczynamy kurs j. angielskiego w Sokółce

 Szanowni Państwo,

zakończyliśmy rekrutację do projektu "Z ANGIELSKIM ZA PAN BRAT". Wytypowaliśmy 24 osoby, które już 29 stycznia 2014 rozpoczną swoją przygodę z językiem angielskim. Ze względu na ochronę danych osobowych nie publikowaliśmy listy osób przyjętych. Osoby zainteresowane poinformowaliśmy drogą mailową i/lub telefoniczną.

W miarę możliwości informowaliśmy też osoby, które nie dostały się do projektu i znalazły się na liście rezerwowej. Jeśli do kogoś informacje jeszcze nie dotarły, prosimy o kontakt: 85 66 33 989, szukamypolski@gmail.com

 
"Z ANGIELSKIM ZA PAN BRAT" - Zakończenie rekrutacji

 W zwiazku z dużym zainteresowaniem Kursem języka angielskiego w Sokółce w ramach projektu "Z ANGIELSKIM ZA PAN BRAT", informujemy, że formularze zgłoszeniowe będziemy przyjmować tylko do wtorku 14.01.2014 do godziny 12:00.

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, o wynikach rekrutacji poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej. A zainteresowane osoby telefonicznie/mailowo.

 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Stowarzyszenie Szukamy Polski i Centrum Edukacji Młynowa życzą spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w 2014 roku!!!

 
Portret Jadwigi Szczykowskiej-Załęskiej

W ramach projektu "MULTIMEDIALNE ARCHIWUM KULTURY", w którym prezentujemy Ludzi Kultury województwa podlaskiego.

Naszym Parnterem jest Książnica Podlaska, z którą przygotowaliśmy ostatnio filmowy portret artystki rzeźbiarki z Supraśla Jadwigi Szczykowskiej-Załęskiej, autorki mi.in pomnika ks. Jerzego Popiełuszki w Białymstoku.  Na film "W rzeczy materialnej zawrzeć ducha" zapraszamy już w święta.
Film emitowany będzie na antenie TV Białystok.
 

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media