25/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę!

 Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę - dla najlepszych tytuł „Wzorowa organizacja w Białymstoku" oraz bony zakupowe o łącznej wartości 1400 zł

 
17 października - Drugie życie odpadów

17 października br. upływa termin składania prac w konkursie "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu". Zapraszamy do udziału w konkursie! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 
Animowany Przepis na Knysze

„Animowany przepis na KNYSZE” – gmina Knyszyn - WYRÓZNIENIE W KONKURSIE "KIM JESTEŚMY".

Realizacja grupowa –dzieci i młodzież z Knyszyna z wykorzystaniem składników kulinarnych i narzędzi kuchennych)

 KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ

 
Laureci konkursu KIM JESTEŚMY

17.09.2014 w Galerii Samorządowej UMWP rozstrzygnięto konkurs „KIM JESTEŚMY” – wizytówki kulturowe gmin województwa podlaskiego wykonane dowolną techniką.

Na konkurs do siedziby Stowarzyszenia Szukamy Polski wpłynęło 42 prace. Do dalszego etapu konkursu zostało nominowanych 10 wizytówek kulturowych gmin. Decyzja kapituły konkursowej, w skład której weszli przedstawiciele UMWP, Muzeum Podlaskiego i Stowarzyszenia Szukamy Polski).

 

 
Zapisy na zajęcia

 Przedszkola i szkoły podstawowe zapraszamy do zgłaszania  się na bezpłatne zajęcia dla przedszkolaków i uczniów klas I-II szkół podstawowych, propagujących zdrowe odżywianie.

 

Projekt „Wybieram zdrowie” zrealizowano przy wsparciu finansowym

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku

 

 
CZYTELNIA SŁÓW

Nowy projekt Akademii plus 50 i Stowarzyszenia Szukamy Polski CZYTELNIA SŁÓW od 3.10. 2014, w pierwszy piątek miesiąca we współpracy z Książnicą Podlaską i Polskim Radiem Białystok (programem „CZYTAM KSIĄŻKI”)

 
Wkrótce poznamy laureatów konkursu

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału konkursu "KIM JESTEŚMY - wizytówki kulturowe gmin województwa podlaskiego wykonane dowolną techniką".

 
Zmiana terminu przyjmowania prac w Konkursie

Do 18 sierpnia br. wydłużony został termin przyjmowania prac w Konkursie "KIM JESTEŚMY - wizytówki kulturowe gmin wykonane dowolną techniką".

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media