24/ Kwiecień 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
ZATRZYMAĆ SIĘ I POSŁUCHAĆ POETY

 2 stycznia 2015 r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie „Czytelni słów” organizowane przez Akademię plus 50 i Stowarzyszenie Szukamy Polski. 

Jak zawsze w pierwszy piątek miesiąca i jak zawsze do gościnnej kawiarni „W Starym kinie” w holu dawnego kina „Syrena przybyli miłośnicy literatury pięknej, głośnego czytania i swobodnych rozmów o książkach. Niektórzy przynieśli ze sobą tomy poezji i książki o poezji.

 
Rozstrzygnięcie konkursu DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW

W piątek 21 listopada 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego odbyła się gala, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW. POMYSŁ NA ZMIANĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU.

 

 
KIM JESTEŚMY - filmy promocyjne

Zapraszamy do obejrzenia filmów promujących Gminy Czarna Białostocka i Boćki - laureatów konkursu "KIM JESTEŚMY - wizytówki kulturowe gmin wykonane dowolną techniką".

 
Konkurs DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW

Upłynął termin przyjmowania prac w konkursie "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu". Dziękujemy autorom za ciekawe, pomysłowe i estetycznie wykonane prace, ukazujące w jaki sposób można ponownie wykorzystać odpady powstałe w najbliższym otoczeniu.

 
Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę!

 Zwiększaj standardy i wygraj nagrodę - dla najlepszych tytuł „Wzorowa organizacja w Białymstoku" oraz bony zakupowe o łącznej wartości 1400 zł

 
17 października - Drugie życie odpadów

17 października br. upływa termin składania prac w konkursie "Drugie życie odpadów. Pomysł na zmianę w najbliższym otoczeniu". Zapraszamy do udziału w konkursie! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 
Animowany Przepis na Knysze

„Animowany przepis na KNYSZE” – gmina Knyszyn - WYRÓZNIENIE W KONKURSIE "KIM JESTEŚMY".

Realizacja grupowa –dzieci i młodzież z Knyszyna z wykorzystaniem składników kulinarnych i narzędzi kuchennych)

 KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ

 
Laureci konkursu KIM JESTEŚMY

17.09.2014 w Galerii Samorządowej UMWP rozstrzygnięto konkurs „KIM JESTEŚMY” – wizytówki kulturowe gmin województwa podlaskiego wykonane dowolną techniką.

Na konkurs do siedziby Stowarzyszenia Szukamy Polski wpłynęło 42 prace. Do dalszego etapu konkursu zostało nominowanych 10 wizytówek kulturowych gmin. Decyzja kapituły konkursowej, w skład której weszli przedstawiciele UMWP, Muzeum Podlaskiego i Stowarzyszenia Szukamy Polski).

 

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media