25/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
Kampania społeczna

 Stowarzyszenie Szukamy Polski przystępuje do realizacji projektu przy wsparciu finansowym Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Projekt obejmuje kampanię społeczną oraz realizację i emisję spotów związanych z problemem wykluczenia społecznego i bezdomności.

Zobacz spot zrealizowany w ramach kampanii kliknij tutaj.

 
„ BIAŁYSTOK-EUROPA PODRÓŻ NA WSCHÓD, PODRÓŻ NA ZACHÓD”.

Miało nam poinformowac, że Stowarzyszenie Szukamy Polski otrzymało dofinansowanie w ramach konkursu ofert na zadania publiczne Prezydenta Białegostoku w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego otrzyma dofinansowanie na realizację projektu: „ BIAŁYSTOK-EUROPA PODRÓŻ NA WSCHÓD, PODRÓŻ NA ZACHÓD”.

 
Honorowe Patronaty Marszałka i Prezydenta

 Z przyjemnością informujemy, że prowadzony przez nas konkurs - Pociąg do wolontariatu otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego - Pana Jarosława Dworzańskiego.

 
Kampania Europejskiego Roku Wolontariatu

W ramach ERW 2011 prowadzona jest kampania ogólnopolska pod hasłem: Zostań wolontariuszem, zmieniaj siebie i świat! 

Jak możemy przeczytać na stronie poświęconej ERW 2011:

"Pokazanie wolontariatu w całej jego różnorodności to być może jedno z najważniejszych zadań w trakcie obchodów Europejskiego Roku Wolontariatu. Pożądany efekt możemy osiągnąć jedynie wspólnym wysiłkiem i dzięki zaangażowaniu wielu środowisk, którym leży na sercu promocja wolontariatu jako aktywności ze wszech miar twórczej, ciekawej i rozwijającej. Aktywności, którą z powodzeniem może podjąć każdy i każda z nas!

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej pragnie wpisać się w działania promocyjne Europejskiego Roku Wolontariatu inicjowane przez Komisję Europejską na terenie całej UE, kreując tym samym swoistą modę na wolontariat. Chcemy pokazać, że wolontariusz to jest Ktoś! " Klikając tutaj przeniesiesz się na stronę kampanii.

Przypominamy, że realizowany przez nas projekt pod nazwą Pociąg do wolontariatu, jest prowadzony w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, dofinansowany został ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej.

 
Nie palę bo... - dołącz do nas na Facebooku

 Rozpoczęliśmy realizację projektu pn. Nie palę bo... Jest to kampania promująca styl życia wolny od dymu tytoniowego. 

Zadanie zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku

 
Nominacje w konkursie Pociąg do Wolontariatu

Juz wkrótce ogłoszone zostaną nominacje 7 wolontariuszy z organizacji pozarządowych. Powołane przez nas jury konkursowe - wybierze 7 nominacji, o fakcie nominowania poinformujemy wybrane osoby i organizacje, będą one opisane na naszej stronie.

Kolejnym etapem konkursu będzie wybór 3 zwycięskich wolontariuszy, które otrzymają oryginalną statuetkę...

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

 
Nowy odcinek Białostockiego Słownika Historycznego

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego 7 odcinka "Białostockiego Słownika Historycznego" na antenie TV Białystok, na iTV Wrota Podlasia, www.tvbialystok.pl oraz na YouTube. Zapraszamy!

W odcinku historia sportu oraz wybitnych osobistości w przedwojennym Białymstoku.

Więcej w zakładce "aktualne projekty".

 
Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Pociąg do wolontariatu upływa 30 czerwca!

  Konkurs jest prowadzony w ramach projektu Stowarzyszenia Szukamy Polski pn. „Pociąg do wolontariatu”, który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Głównym celem projektu jest promowanie pozytywnego wizerunku wolontariusza oraz propagowanie idei wolontariatu dzięki przeprowadzeniu konkursu dla organizacji pozarządowych.

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media