25/ Luty 2018
Imieniny:
RITA 2016
 
Aktualności
 
EKO Białystok - nasz nowy projekt

 Rozpoczęliśmy realizację nowego projektu stowarzyszenia. 

Zadanie będzie polegało na organizacji kampanii informacyjno-promocyjnej upowszechniającej wiedzę ekologiczną. W ramach kampanii zrealizowanych będzie pięć audycji telewizyjnych o tematyce ekologicznej.

Zabacz pierwszą audycję z cyklu klikając tutaj

Projekt współfinansowany ze środków Prezydenta Miasta Białegostoku

 
Filmy o laureatach Pociągu do wolontariatu także na YouTube

 Filmy o wolontariuszach, którzy dzięki głosom mieszkańców województwa podlaskiego zostali zwycięzcami konkursu Pociąg do wolontariatu są do obejrzenia na kanale YouTube.

ILONA WAKULUK - LAUREATKA W kategorii Pociąg do wolontariatu na rzecz INNYCH LUDZI

MARIUSZ SOKOŁOWSKI - Laureat w kategorii Pociąg do wolontariatu na rzecz EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

MARCIN SZARKOWSKI - Kategoria Pociąg do wolontariatu na rzecz KULTURY

 
PITAVAL BIAŁOSTOCKIU w Radiu Białystok

Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy oraz miłośników historii Białegostku do wysłuchania pierwszego odcinka z cyklu "Pitaval Białostocki - Kryminalne historie z przedwojennego życia miasta".

Najbliższa audycja już w niedzielę - 2 października o godz. 12.15.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Przypominamy też o konkursie - zostało jeszcze kilka audiobooków "Pitaval Białostocki".

 
Zapraszamy do obejrzenia 10 odcinka Białostockiego Słownika Historycznego

Zrealizowaliśmy już 10 odcinek cyklu historycznego "Białostocki Słownik Historyczny". W tym odcinku o historii przemysłu i  włókiennictwa w przedwojennym Białymstoku.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Prezydenta Miasta Białegostoku.

Więcej o projekcie dowiesz się oraz obejrzysz wszystkie docinki w zakładce
Aktualne Projekty.

 

Zapraszamy!

 
UWAGA KONKURS (28.09-04.10.2011)

Stowarzyszenie Szukamy Polski zrealizowało audiobook "Pitaval białostocki - kryminalne historie z przedwojennego życia miasta". Jest to 15 emocjonujących opowieści kryminalnych, idealnych na zbliżające się długie jesienne wieczory.

Każdy miłośnik historii może otrzymać od nas płytę!

Co tydzień w środę będzie do wygrania 20 płyt.
Kto pierwszy ten lepszy, jednak każdy będzie miał szansę na wygraną!

 

 
Podlaska Telewizja Pozarządowa na facebooku

Podlaska Telewizja Pozarządowa ma swoją stronę na facebooku. Dołącz do nas!

http://www.facebook.com/pages/Podlaska-Telewizja-Pozarz%C4%85dowa/127446787353798

Chcemy, aby było to miejsce prezentacji inicjatyw, projektów i przedsięwzięć realizowanych przez organizacje trzeciego sektora z naszego regionu. Zapraszamy do oglądania programu o regionalnych inicjatywach obywatelskich, dobrych praktykach, wolontariacie, aktualnościach i zaproszeniach dla organizacji pozarządowych.
Podlaską Telewizję Pozarządową wspiera logistycznie Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, a przede wszystkim Biuro ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi UMWP, dzięki czemu możemy umieszczać nasz program na portalu Wrota Podlasia. Wspiera  nas także Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych z Białegostoku.
 
Pociąg do wolontariatu - oni go mają!

 W minioną środę 14 września poznaliśmy laureatów konkursu Pociąg do wolontariatu. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Ilona Wakuluk, Mariusz Sokołowski i Marcin Szarkowski.

 
Gala podsumowująca konkurs Pociąg do wolontariatu

 Szanowni Państwo,

przedstawicieli mediów oraz wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na uroczyste podsumowanie projektu POCIĄG DO WOLONTARIATU.

 

Podczas gali, która odbędzie się 14 września o godzinie 13. w sali kameralnej Centrum Astoria, przy ulicy Sienkiewicza 4, w Białymstoku zaprezentujemy laureatów konkursu dla wolontariuszy - POCIĄG DO WOLONTARIATU.

Konkurs jest prowadzony w ramach projektu Stowarzyszenia Szukamy Polski pn. "Pociąg do wolontariatu", który został dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Głównym celem projektu jest promowanie pozytywnego wizerunku wolontariusza oraz propagowanie idei wolontariatu dziękiprzeprowadzeniu konkursu dla organizacji pozarządowych.

Pierwszym etapem konkursu było zgłaszanie aktywnych wolontariuszy z terenu województwa podlaskiego, w zgłaszaniu mogły wziąć udział zarówno organizacje pozarządowe, jak i osoby fizyczne z terenu województwa podlaskiego.
Drugim etapem była nominacja siedmiu wolontariuszy, nominacji dokonała kapituła konkursowa. Do Kapituły Konkursowej zaprosiliśmy: Panią Katarzynę Łotowską z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku; Panią Annę Pawłowską z Centrum Współpracy Organizacji
Pozarządowych; oraz Pana Jana Oniszczuka  przedstawiciela Stowarzyszenia Szukamy Polski.
Trzecim ostatnim etapem było głosowanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i tradycyjnej na swoich faworytów. 21 sierpnia zakończyliśmy zbieranie głosów. Nagrody dla trzech zwycięskich osób przekażemy na specjalnie zorganizowanej gali 14 września 2011. Nagrodami w konkursie będą oryginalne statuetki w kształcie pociągu i film o zwycięskich wolontariuszach.

Dodatkowych informacji udziela Koordynator projektu  Małgorzata Burnos, mburnos@gmail.com, tel. 693 325 119.

Plan gali znajduje się w galerii tej aktualności, aby zobaczyć galerię kliknij: "czytaj dalej"

 
 
© 2011 Stowarzyszenie Szukamy Polski
Projekt i wykonanie: G3 Media